İLETİŞİM

BİZE ULAŞIN

KONUM

Ömercikler Mah. Necati Temel Cad. Akyazi, Sakarya

HEMEN ARA

+90 (531) 767 42 54

Sıkça sorulan sorular

Sakarya Taksi Akyazı olarak bize gelen sıkça soruları cevapladık.

Genel Sorular

Elbette. Sakarya’nın herhangi bir yerinden alıp İstanbul Havalimanına Taksi Hizmetimiz mevcut. Bunun ile ilgili kampanyalar bölümümüze göz atabilir başka lokasyonlara da taksi hizmetinden uygun fiyata faydalanabilirsiniz.

Duruma göre değişmekte, Başlangıç ve varış adresi istanbul içerisinde ise sağlamıyoruz, fakat İstanbuldan Sakarya’nın herhangi bir bölgesine taksilerimizin yoğunluk durumuna göre belirli bir zaman bekleyebilecekseniz sakarya taksi hizmeti sağlıyoruz. Varış süreleri için taksi ücreti hesaplama uygulamasını kullanarak yolun durumunu, varış süresini ve tahmini taksi ücretini öğrenebilirsiniz. Uygulama günceldir. Daha detaylı bilgi almak için akyazı taksi numaramız olan  0(531)767 42-54 numarasını arayabilirsiniz.

Evet, Kuzuluk ihlas termal kaplıcalarından alıp istediğiniz lokasyona güvenli hızlı ve konforlu bir şekilde ulaştırıyoruz. Üstelik bunu çok uygun fiyata yapıyoruz. 

Son model konforlu full + full araçlarla sakarya akyazı çevresinde yoğunluklu olarak hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli olduğundan araçlarımız lüks ve son model olup sürekli bakımları ve temizliği yapılmaktadır.

Taksi Ücreti İle İlgili Sorular

Dilerseniz taksi ücreti hesaplama uygulamızı kullanarak yahut bizi arayarak ücreti öğrenebilirsiniz.

Evet, indirimli kampanyalarımız mevcut. Sıkça gidilen ve sorulan lokasyonlara müşterilerimiz için uygun fiyatlarımızı neredeyse bedavaya taksi hizmeti olacak şekilde indirdik. 
Buraya tıklayarak kampanyalarımıza göz atabilirsiniz –> kampanyalar